Moda i uroda

Jak samemu zrobić naszyjnik ?

Czy zawsze chciałeś nauczyć się robić naszyjnik? Odkryj wszystkie najbardziej popularne techniki i style w tej kolekcji Naszyjników: Naszyjniki DIYY. Wspaniały naszyjnik może zmienić Twój wygląd, a Ty koniecznie musisz mieć kilka ręcznie wykonanych piękności w swojej szafie na biżuterię.

Istnieje tak wiele sposobów tworzenia naszyjników, że może być trudno wybrać miejsce, w którym chcesz zacząć. Nie pozwól, aby wszystkie techniki stosowane w produkcji biżuterii Cię przytłaczały! Pomyśl o wszystkich wspaniałych możliwościach tworzenia naszyjników, które stoją przed Tobą: sznurki, szwy, dławiki, wisiorki i inne.

Jeśli nie możesz się zdecydować od czego zacząć, zapoznaj się z naszą kolekcją naszyjników ze sznurkami w celu uzyskania łatwych, koralikowych wzorów naszyjników, które każdy może wykonać. Wisiorki są kolejną świetną opcją dla początkujących, ponieważ obejmują one zarówno bardzo łatwe, jak i wymagające wzory. Jeśli jesteś pewnym siebie człowiekiem, który chce, aby wszystkie oczy na Ciebie spojrzały, spróbuj zrobić odważny naszyjnik, który przyciągnie uwagę wszystkich. Popularność naszyjników typu „choker” powróciła w ciągu ostatnich kilku lat, ale trend ten powrócił w pełni do normy. Ponadto, nie przegap naszego wyboru ponadczasowych naszyjników perłowych i najsłodszych szydełkowych naszyjników!

Wybierz swój materiał naciągowy lub łańcuch. Jeśli są to koraliki sznurkowe, istnieje ogromny wybór sznurków, sznurków lub drutów do wyboru. Weź pod uwagę wagę swoich koralików: nić koralikowa dobrze sprawdza się w przypadku koralików z nasion i innych lekkich materiałów, podczas gdy solidny drut koralikowy byłby lepszym wyborem dla ciężkich kamiennych koralików. Jeśli planujesz zrobić naszyjnik z łańcuchem, ten krok może być tak prosty jak przecięcie odpowiedniej długości łańcucha.

Wybierz swoje koraliki lub elementy. Jeśli podążasz według określonego wzoru, zapoznaj się z listą materiałów. Jeśli wolisz rozciągnąć projektowane mięśnie, możesz wybrać własną paletę kolorów i koraliki do wykorzystania w swoim projekcie.

Dodaj zapięcie lub węzeł do jednego końca materiału sznurka. Dla większości wzorów naszyjników, zabezpieczysz koniec naszyjnika rurą karbowaną i dodasz zapięcie. Dowiedz się, jak dodać zapięcie, aby wykończyć wzór biżuterii DIY od projektanta biżuterii Candie Cooper.

Sznurkuj koraliki lub dodaj swoje składniki.

Zakończ drugi koniec naszyjnika. Powtórz proces, który zastosowałaś w kroku 3 na drugim końcu naszyjnika, dodając rurkę karbowaną, drugą połowę zapięcia lub dowolną technikę wykończenia, którą wybierzesz.

Ciesz się swoim ręcznie wykonanym arcydziełem!